Bülent Börek Fiyat 2022 Bülent Börekçilik KG Fiyatları

Bülent börek fiyat 2022 yılında güncellenmiştir. Çok tercih edilen börekçilik markalarından birisi olan Bülent Börekçilik ile siz de anında sipariş verebilirsiniz. Peki bülent börek kg ve bülent börek porsiyon fiyatları ne kadar?

Bülent börek fiyat 2022 yılında en çok merak edilen sorulardan biri de Bülent Börek fiyatlandırması. Bülent Börekcilik, Türkiye’nin her yerinde şubeleri bulunan ve Adana Su Börek satışları ile tek tip hizmet veren fiyatlarıyla da ünlüdür. Ucuz ve uygun fiyatlı Bülent Börekçilik arasından seçim yapabilirsiniz. Bülent börekçilik fiyatları ne kadar oldu?

Bülent Börekcilik fiyat listesi, listede neler var. Bazıları ağırlıkça hesaplanır ve düzeltilir, ancak temel olarak kilogram cinsinden toplam fiyat belirlenir. Yani ne kadar yerseniz yiyin, KG fiyatı değil, yediğiniz gram ağırlığı için para ödüyorsunuz. Kısmen yeseniz bile mevcut KG’nizi aşarsanız bedelini ödersiniz. Dilerseniz KG’den alıp eve götürebilirsiniz. Tepsi ücreti de mevcuttur. Şimdi gelin bülent börek fiyat 2022 yılında ne kadar oldu görelim.

Bülent Börek Fiyat 2022

Bülent Börekçilik, antik çağlardan kalma eski Adana Böreğini güncelleyip istifleyerek seri üretim için İstanbul’da şube açmaya başladı. Aynı zamanda bir de seri üretim tesisi bulunuyor. Artık İstanbul’a gelmeyecek olan “ünlü Adana Böreği”ne sıcacık bir ziyaret için pastaneye giderek ulaşabileceksiniz. Peki bülent börek fiyatları ne kadar?

Bülent Börekçilik fiyat 2022 yılında liste başında 16,5 TL’den başlıyor. Tam bir tepsi börek için tepsi depozitosu gereklidir. Bu daha sonra iade alınan bir ücrettir.

Bülent Börekcilik’in böreği 1 kg 66 TL. Böreği tepsi olarak satın almak için en az 2 kg pasta satın almalısınız. 2 kg yufkanın fiyatı tepsi depozito dahil 152TL’dir. Bu fiyat için 20TL geri depozitonuz olarak iade alırsınız. Ancak bunun için tepsinin iade edilmesi şarttır.

Bülent Börekçilik Fiyatları

Bülent börek fiyat bilgisi yanı sıra, bülent börekçilik fiyatları da çok aranan sorgular arasında yer alıyor. Bülent börekçilik fiyatı ne kadar oldu diye merak ediyorsanız, 2022 yılı itibariyle zam yapıldığını belirtmemizde fayda görüyoruz. Bu sebeple sizler de isterseniz alttaki listeye göz atarak bülent börek fiyat bilgisi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  • 250 gr 1 Porsiyon Bülent Börek Fiyatı: 16,5 TL
  • 1 KG börek fiyatı: 66 TL
  • 1 tepsi Bülent Börek fiyatı: 132 TL + 15 TL tepsi depozitosu
  • 1 tepsi Bülent Börek fiyatı: 297 TL + 15 TL tepsi depozitosu (4 KG’lık tepsi)

Geçmişte, bülent börek fiyat etiketi geçtiğimiz yıllara göre artış gösterdi. 42 TL olan böreklerimizin KG fiyatı 66 TL olarak güncellendi. Tabii ki ürünü istediğiniz kiloda satın almakta özgürsünüz. Yukarıda belirtildiği gibi, tutarlar porsiyonlar halinde, tepsilerde veya istediğiniz kadar KG olarak satın alınabilir. Yoğun siparişlerinizde şubelere önceden bilgi verilmelidir.

Bülent börekçilik fiyatı güncellendiğinde sitemizde de güncellenmektedir. Şu an 1 kg fiyatı 66 TL olarak belirlenmiş ve herhangi bir artış haberi yok. Eğer bu doğrultuda bir haber elimize geçerse, sitemiz üzerinden de anında güncelleneceği konusunda emin olabilirsiniz.

Bülent Börek Fiyatları

Bülent Börekçilik fiyat listesi illerimizde aynıdır: İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Adana, Molla, Bursa. Tüm Bülent Börek şubelerinde fiyatlar aynıdır ve farklılık göstermez.

Organizasyonlar, grup iş yemekleri veya aile yemeği organizasyonları için 2 KG ve 4 KG seçenekleri mevcuttur. 1 KG fiyat olarak da ifade edilen bu vergiye ek olarak Bülent Börekçilik tepsi depozitosu talep etmektedir. Depozito ile satın alırsanız, geri ödeme yapıldığında depozitonuzun tamamını geri alırsınız. Yani tepsiyi teslim etmek şarttır.

Bülent Börek Tepsi Fiyatı

Bülent börek tepsi kg kaç para?

  • 1 tepsi 2 KG Bülent Börek: 96 TL + 15 TL tepsi depozitosu
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.