Bim Yağ Fiyatları 2022 Bim Sıvıyağ Fiyatları

Bim yağ fiyatları ve bim sıvı yağ fiyatları çok merak edilen konuların başında yer alıyor. Bim’de 5 lt sole yağ fiyatı 2022 yılında ne kadar oldu diye merak ediyorsanız, bu haberimizde sizlere kapsamlı bir fiyat listesi hazırladık!

Bim yağ fiyatları, özellikle son dönemlerde oldukça popüler hale gelen ve gün geçtikçe gündemdeki önemli yerini güçlendiren ürünlerden birisi. Özellikle Ukrayna – Rusya savaşının etkileri ile birlikte hem ülkemizde, hem de çeşitli ülkelerde sıvıyağ stoklarında problem yaşanmaya başladı. Bu durum herkesi doğrudan etkilemiş olacak ki, bim sıvıyağ fiyatları da aynı oranda artış gösterdi. Bim yağ fiyatları bu sebeple gündemdeki yerini korurken, bizler de sizin için güncel fiyat listesi hazırladık. İşte güncel fiyatlar.

Bim yağ fiyatı ne kadar diye merak ediyorsanız, fiyat sorgulama ailesi olarak sizler için hazırladığımız yazımızda bim sıvıyağ fiyatı ne kadar oldu, güncel liste halinde hazırlamaya çalıştık. Bu durumda dilerseniz hiç vakit kaybetmeden sıvıyağ fiyatları hakkında haberimizi inceleyelim. Bim sole ayçiçek yağı fiyatları ne kadar oldu?

Bim Yağ Fiyatları 2022

BİM yağ fiyatı en çok sorulan soruların başında geliyor. Bunun genel sebebini savaşa bağlamak oldukça mümkün görünüyor. Özellikle ucuz ürün almak için kullanılan Bim Market’te satılan ürünlerin fiyatı ve güncelliği sorgulanır. Bim aktüel ürünler kataloğunda da güncel ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz. KDV oranı %1’e düşürüldükten sonra ürüne tam olarak yansıdı. Bu sebeple de fiyatları biraz gevşedi. Peki bim yağ fiyatı ne kadar oldu?

Tarım ürünleri dünya çapında stok problemi yaşarken, ayçiçek yağı fiyatı artışında da rol oynadı. Pek çok ucuzluk ve zincir markette 5 litre ayçiçek yağı kalmadı bile. 1 litre ayçiçek yağı 33,50 TL’dir. Ayçiçek Yağı fiyatı ve tüm markaların güncel bilgisi aşağıdadır.

  • Yudum Ayçiçek Yağı 5 LT Fiyat: 173.50 TL
  • Bim Sole Marka Ayçiçek Yağı 5 lt: 147.50 TL
  • Bim Sole Marka Ayçiçek Yağı 1 Litre: 31,50 TL
  • Bim Sırım Marka Sızma Zeytinyağı 1lt: 49,50 TL
  • Bim 2 Litre Biryağ Ayçiçek Yağı: 63,90 TL
  • Abalı Ayçiçek Yağı 2 LT: 68.50 TL

Abalı marka ayçiçek yağı, her şubede bulunmuyor. Bunun aksine direkt olarak aktüel ürünler kataloğuna düşüyor ve buradan satın alınabiliyor. Bimde satılan yağ markaları hakkında bilgi almak isterseniz resmi internet sitesine başvurabilirsiniz.

Bim’de Sole Yağ Fiyatları 2022

BİM’de sole yağ fiyatları 2022 için zamlanmış olsa da KDV indirimi bunun önüne geçti. Salgında erken tükenen yağ stoku, geçen gün ayçiçek yağı çeşitlerini yetiştirmeye devam ediyor. Bim marketlerde marka olarak yağ seçeneği en çok tercih ettiğiniz yağı göz önünde bulundurmaktır. Sadece bimlerde satılan sole marka yağ fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • Bim Sole Marka Ayçiçek Yağı 5 lt: 147.50 TL
  • Bim Sole Marka Ayçiçek Yağı 1 Litre: 31,50 TL

Bim 5 Lt Sole Yağ Fiyatı 2022

BİM 5 Litre sole yağ fiyatları 2022 yılı boyunca uygulanmaya devam edecektir. Eğer bir zam gelme durumu olursa da internet sitemizden anında duyurusu yapılır. Herkes Bim marketlerinde satılan Sole yağının fiyat artışını ve fiyat durumunu aramaya devam ediyor. Bim Market 5 lt Sole Yağ 147,50 TL olarak satışa sunulmaktadır.

  • Bim Sole Marka Ayçiçek Yağı 5 lt: 147.50 TL

Bu, raftaki etikete yansıyan en güncel fiyattır. Fiyata artış elbette yapılabilir. Fiyatlandırma ve güncel fiyatlar hakkında detaylı bilgi internet sitemizde bulunduğu için, bizler de herhangi bir fiyat artışı olması durumunda anında güncellemeler yapacağız.

Bim yağ fiyatı gördüğünüz üzere ciddi anlamda zamlandı. Bizler de sitemizde sizlere araştırma yaparak bim güncel yağ fiyatı ne kadar hakkında bilgiler vermeye çalıştık.

Bim Yağ Fiyatları Güncel

Bim yağ fiyatları tamamen güncel olarak size sunulmuştur. Eğer bim yağ fiyatları güncel değil diye düşünüyorsanız, bizlere güncel bilgi gönderebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.