Bim Un Fiyatı 2022 Bim Efsane Un Fiyatları 2, 5, 10 KG

Bim un fiyatı 2022 yılında ne kadar olduğuna dair pek çok araştırma yapılıyor. Bim un fiyatları 2022 yılının başından beri zamlanmaya devam ediyor. Bu gidişat karşısında fiyatlar ne kadar ilerledi, tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

Bim un fiyatı 2022 yılında da en güncel haliyle merak ediliyor. Bim mağazalarında yaptığımız araştırmalara göre en ucuz marketler arasında yer alıyor. Dolayısıyla Bim her pazarda satılan bir ürün değil. Sadece kendi marketlerinde sattıkları markalar bulunuyor.

Çocukların da en çok tükettiği besinlerden biri olan Bim efsane marka unu da pandemide son derece ses getirdi. Peki 2022 yılından itibaren Bim un zamları ne kadar oldu? Yazımız güncel Bim Market Efsane un fiyatlarını içermektedir. Bim Söke un fiyatları 2022 yılında güncellenen Bim mağazalarından araştırma yapılarak edinilmiştir.

Bim Un Fiyatı 2022

İnternet üzerinden BİM’de nelerin satıldığı hakkında bilgi almak isteyen kişilerin araştırma yaptığını ve bu ürünlerin fiyatlarını öğrenmeyi hedeflediğini görüyoruz.

BİM, efsane markası altında un satan mağazalardan biridir. Efsane Un, BİM zincirine ait bir marka olarak pazarlanmaya devam etmektedir. Bunun yanı sıra BİM’de çeşitli marka ve çeşitlerde un satışı da yapılmaktadır. Aktüel ürün, pazara çıkmadan önce hafta sonu pazaryeri kampanyalarında indirimler ve internet üzerinden duyuru yayınlayarak alışveriş yapmak isteyenler için geçerlidir. Böylece daha ekonomik hale gelebilir.

Efsane markaya ait un, 2KG, 5KG ve 10KG olarak BİM tarafından satılmaktadır. Bu marka sadece Bim mağazalarında yer alır. Ancak aynı marka tam buğday unu sadece 2 KG’da paketlenebiliyor. Yani ürün gramaj olarak oldukça çeşitli.

Bim un fiyatı 2022 ne kadar?

Bim Birleşik Mağazaları, çeşitli un markalarının satışını yapmaktadır. Bunların pek çok çeşidi vardır ve efsane un fiyatları hakkında size çeşitli bilgiler verebilir. Bimde satılan un, genellikle “Efsane Un” olarak öne çıkıyor. Bim Efsane un fiyatları 2 KG ve 5 KG ambalajlarda satılmaktadır.

  • 2 KG paket Bim Efsane un fiyat 15.90TL
  • 5 KG paket Bim Efsane un fiyat 37.90TL
  • 10 KG paket Bim Efsane un fiyat 75.90TL
  • 2 KG paket Bim Efsane tam buğday unu fiyat 20.90 TL

BİM’de farklı un çeşitleri ve farklı mağaza fiyatları, marketlerdeki fiyatlar ve online alışveriş siteleri isteyenler kıyaslama yaparak en ucuz olanını da tercih edebiliyor.

Bim Efsane Un Fiyatı 2022

Bim un fiyatı yukarıdaki tabloya göre belirlenmiştir. Yukarıda efsane un 2 kg fiyatı yer almaktadır. Bim Efsane Un 2, 5 ve 10 kg’lık paketlerde satışa sunulmuş bir üründür. Bim 5 KG’nin fiyatı 19,90 TL, Bim 10 KG’nin fiyatı ise 37 TL ile dikkat çekiyor. Paketlenmiş ürünler gayet uygun fiyatlarla vatandaşlarımızın beğenisine sunuluyor.

En güzel hamur işi tarifleri için Bim Un Fiyatı 2022 hakkında güzel bilgiler hazırladık. Makarna, börek, kurabiye gibi hamur işi için Bim Efsane Un fiyatı derdinize derman olacak. Efsane un Bim marketlerinde 2 Kg, 5 Kg ve 10 Kg’lık ambalajlarda satılıyor.

  • 2 KG Bim un fiyatı 15.90TL
  • 5 KG un fiyat 37.90TL
  • 10 KG Efsane un fiyat 75.90TL
  • 2 KG Efsane tam buğday unu fiyat 20.90 TL

Ev hanımları hazır halde paketlenmiş un alarak bundan hamur işi tarifleri elde etmektedir. Biraz undan yapılan hamur bazen harika tarifler elde etmemize yarayabilir. Ancak Bim efsane buğday unu ile yapılan hamurlarda ve yufka ile yapılan hamurlarda bu sorun oluşmuyor. Bim efsane unu üstteki fiyatlardan satın alabilirsiniz.

Bim 5 KG Un Fiyatı

Bim 5 Kg un fiyatı 2022 yılında güncelleniyor. Ancak son etikete göre 5 kg bim piyasaya 42.50 TL olarak satışa sunulmuştur. Yine, belirtilen bu fiyatlar da güncelliğini yitirmiş olabilir. Her gün etikette değişiklik olabilir. En temiz alışveriş için size en yakın Bim şubesine uğramayı unutmayın. Bu arada, dilerseniz Bim web adresindeki en son bilgileri kontrol edebilirsiniz.

Bim efsane unun fiyatları tüm şubelerde aynıdır çünkü Bim marketleri zincir marketler olarak kabul edilir. Bazı bölgelerde farklı markalardaki satışlar farklı fiyat tarifesine sebep olabilir.. Şu anda ciddi bir yükseliş trendinde ve fiyatlar piyasada çok hızlı bir şekilde güncelleniyor. Bu durumda fiyatlar yanlış ise bize mail gönderebilirsiniz.

Bim 10 KG Un Fiyatı

Bim un fiyatı 2022 yılı boyunca 10 kg un üretimine devam edecek. Efsane marka un satışı yapan BİM pazarında 10 kg Efsane unun fiyatı genellikle 84 TL’dir. Bu fiyata her gün alabilirsiniz. Size en yakın BİM market şubesini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda internet adresinden de bilgi alabilirsiniz. Bim un fiyatı 2022 yılında zam gelirse buraya ekleyeceğiz.

Bim un fiyat ve ağırlık bazında çeşitlilik gösterir. Bim Market, Bim Market’te satılan tüm ürünler için güncel fiyatlar sunmaktadır. Gramaj ve markaya göre fiyat farkı elbette oluşabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.