Bim Makarna Fiyatları 2022 Bim Cardella Makarna Fiyatı

Bim makarna fiyatları 2022 yılında çok merak edilen ürünlerin arasında yer alıyor. Son dönemde yaşamış olduğumuz fiyat pahalılığı ile birlikte zincir marketler oldukça popüler hale geldi. Peki bim makarna fiyatı 2022 yılında ne kadar oldu?

Bim makarna fiyatları 2022 yılında çok merak edilen konuların başında yer alıyor. Son dönemde ekonomimizde yaşanan gerileme nedeniyle çok sayıda mağazası bulunan ve düşük fiyatla satılan bim, a101 ve ŞOK gibi zincir marketlere talep arttı. Bu yazımızda bir bim makarna fiyatlarının ne kadar olduğunu araştırdık. İşte karşınızda güncel bim makarna fiyatları.

Güncel Fiyatlar

Bildiğiniz gibi Bim’in çok sayıda temel sarf malzemesi satışı yaptığı şubesi var. Bunlar arasında, Bim cardella makarna, muhtemelen herhangi bir Bim tüketicisi ve müşterisi tarafından en çok satın alınan ürünlerden biridir. Peki Bim makarna fiyatı ne kadar oldu?

Bim Makarna Fiyatları 2022

Araştırmamız Bim makarna fiyatları 2022 yılında bazen diğer zincirlerle karşılaştırılabilir, bazen daha ucuz olduğunu gösteriyor. Besin zincirimizde çok önemli bir yer tutan ve makarna sosu veya ayrıca satılan pesto sosla iyi giden makarna, her sofranın olmazsa olmazıdır. Herkesin birinci tercihleri arasında yer alan bim makarna fiyatı 2022 yılında ne kadar oldu?

Bim makarna fiyatları 2022‘de 4,75TL’den başlıyor. Makarna birçok şekil, boyut ve türde mevcuttur. Makarna hemen hemen pek çok ülkede var olan bir yemek kültürüdür.

En popüler marka, uygun fiyata satılan Cardella’dır. Yazımızın devamında Bim makarna pazarındaki tüm makarna ve markaların fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Cardella Makarna Fiyatı 2022

Bim, Cardella makarna ve Venetta makarna gibi makarna çeşitlerine sahiptir ve bim makarna fiyatları aşağıdaki gibidir. Fiyatlar son yapılan araştırmalara göre derlenmiştir.

 • Bim Pastaveneta (Tümü) 500 Gr: 3,95 TL
 • Bim Tagliatelle 500 Gr: 9,95 TL
 • Bim Tagliatelle Spagetti 500 Gr: 3,95 TL
 • Cardella (Tümü) 500 Gr: 3,90 TL
 • Filiz 500 Gr: 4,90 TL
 • Cardella Arpa Şehriye: 3,90 TL
 • Cardella Tel Şehriye 500 Gr: 3,35 TL
 • Ekmecik Erişte Yumurtalı 500 Gr: 5,50 TL
 • Ekmecik Fırınlanmış Mantı 500 Gr: 4,90 TL

Bim makarna fiyatları 2022 yılında 500 gramlık bir ürün için 4,75 TL ile 12,5 TL arasında değişmektedir. Bim Market’te satılan makarnanın kendisinin 500g ağırlığında olduğu biliniyor. 500 gr Kirişli Makarnanın fiyatı, 2022’deki mevcut fiyatlar için üstteki tablo ile aynıdır.

Bim makarna fiyatı 2022 ile değişikliğe uğramıştır. Vatandaşlarımız Bim marketlerinden alışveriş yapmaktadırlar. Kemer sıkma yaklaşımı, özellikle pandemi sırasında daha kazançlı hedefler için idealdir. Bim’de satılan makarna markaları Cardella, Pasteveneta ve Ekmecik’tir.

Beş zincirde önemli bir yer tutan makarna, pesto soslara karakter katıyor. Bim makarna, lezzetine ve uygun fiyatına göre her yaştan damak tadına hitap eden bir marka. Bunu okuyorsanız, kendiniz gibiyseniz çok şey bileceksiniz. Aslında damak tadınızı biliyorsunuz.

Bim Makarna Fiyatı 2022

Bim marketin makarna bölümünde 3 marka ürün bulunmaktadır. Tek orta yolunuz makarnaysa, hedeflenen 500 gr’lık bir paket alabilirsiniz. Bim herkes için ortak bir tercih noktasıdır.

Bazı insanların marka takıntısı olduğunu biliyoruz. En önemlisi ağır değil ve sıkı tutmuyor. Başka bir deyişle, bir temel gıda ürünü olduğunu söylemek gerekir. Markanın yanında yazıyor. Fiyatın haberimiz olmadan birdenbire yükselmemesi için yorumlarda bize bildirirseniz seviniriz.

 • Bim Cardella Makarna – 500 gram fiyatı: 2,99 TL
 • Bim Pastaveneta Makarna Çeşitleri (Yüksek Proteinli) – 500 gram: 4,99 TL
 • Bim Ekmecik Erişte – 500 gram: 5,50 TL

Bim Spagetti Fiyatı

Bim spagetti fiyatları 4,75 TL ile 12,50 TL arasında değişmektedir. Bim markarna pazarında Cardella, Barilla, Pasta Veneta ve Filiz markalarından spagetti makarna satın alabilirsiniz. Örneğin spagetti makarna, bir başka isim altında tünelli makarna çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Bim makarna fiyatı 2022 bölümünde bunları anlatmıştık.

Bim marketlerinden alınan ürünlere uygun makarna çeşitleri Cardella marka ürünlerdir. Bu makarnanın fiyatı 4,75TL olarak karşımıza çıkıyor. Bim marketlerindeki satışa sunulmuş olan en pahalı spagetti makarna markası elbette Pasta Veneta marka makarnadır. Makarna Veneta Spagetti Makarna fiyatı 12.50TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Bim Nuh’un Ankara Makarnası Fiyatları

Ankara makarna fiyatı Bim Market’te alınacak ürünlerden biridir. Ancak 2022 yılı itibari ile Ankara Nuh makarna markasına ait makarna Bim marketlerinde satılmamaktadır. Bim marketlerinde makarna markası; Cardella, Barilla, Pasta Veneta ve Filiz markalarıdır.

Ankara makarnası diğer marketler gibi 6,45TL’ye satıldı. Yeni stok yok ancak bazı marketlerde mevcut stoğu tamamlamak için Nuh’un Ankara makarnasını stand içerisinde 500 gr’lık pakette 6,45TL’ye satın alabilirsiniz. Bim makarna fiyatları 2022 yılında bu şekildedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.